KONST / Litografier / Färglitografi 14114271
nr 1411 4271
Gösta Gierow
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 85/150, daterad 84. Bildmått: 26x26cm, yttermått inklusive ram: 45x44cm
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Utrop:
600 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:12:22
Gösta Gierow
Läs mer om Gösta Gierow